Hlavní stránka
Termín: 1.7. - 5.7. 2011
Letošní výprava byla ve znamení zelených triček a hesla "Vasočinou.." a také jsme letošní výpravu poprvé zahájili "prologem". Prolog vedl z České Třebové do Litomyšle. Během prologu jsme se zastavili v Němčicích. V Litomyšli na nás čekala neobvyklá zábava v podobě motokár.
Druhý den počasí nic moc ale ještě to šlo. Po prohlídce zámku v Litomyšli nás čekalo asi 16ti kilometrové stoupání do Poličky, kde jsme se odměnili výborným obědem. Následovala cesta směrem na vodní nádrž Vír. Po cestě jsme ještě zastavili na sledování tenisu v Dalečíně. U vodní nádrže se urval Standa a vyhrál etapu. Pak už nás čekal jen přejezd kopce do cíle druhého dne, Bystřice nad Perštejnem. Večer opět bowlink a spánek.
A pak přišla ta neděle. Od rána pršelo, foukal dost silný vítr a nikomu se moc nechtělo. Jenže nedalo se nic dělat, museli jsme pokračovat. Aby jsme to přežili ve zdraví, používali jsme prášky značky TDN (tácek dobré nálady). Do Velkého Meziříčí jsme dorazili ve dvou partách. V Meziříčí jsme se trošku osušili, nabrali síli, "prášky" a vyrazili na závěrečnou část etapy. V Třebíči (tre ....) už jen večeře, nějaký ten prášek a dobrou noc.
Pondělní počasí se ráno moc nelišilo od toho předešlého dne. Po snídani na Třbíčském náměstí jsme se vydali do Jaroměřic nad Rokytnou na prohlídku zámku. Z Jaroměřic přes Želetavu a Novou Říši do cíle. V Telči jsme navštívili jedovou chýši a povykládali si s automobilovým závodníkem. Jirka nám předvedl tzv "Kelarův skok".:-)
Poslední den jsme už jen přejeli s jednou zastávkou do Jihlavy. Výpravu jsme zakončili opět na Pyramidě.
Fotogalerie průběhu výpravy