Hlavní stránka
Termín: 3.7. - 6.7. 2008
Odjezd vlakem do Mělníka proběhl bez úhony.
V Mělníku se přidal Pavel a vyrazili jsme směrem Říp.
Po výstupu a rozhledech po krajině jsme pokračovali dále do Terezína, na prohlídku pevnosti.
Den jsme zakončili v restauraci U kata v Litoměřicích, kde jsme měli ubytování prvního dne.
Trasa druhého dne proběhla v poklidu podél Labe se zastávkou v Ústí nad Labem. Ubytování bylo zajištěno na ubytovně v Děčíně.
Třetí den nás čekala nejdelší trasa. Po nádherné asfaltové cyklostezce jsme se dostali až 10 km do Německa. Následovala cesta zpět do vlasti a v Hřensku občerstvení. Nemohli jsme si také nechat ujít Pravčickou bránu a krásné výhledy. Další zastávkou byla Panská skála (Pyšná princezna). A potom už jen sjezd do České Lípy a věčeře u Číňana.
Poslední den jsme to vzali kolem Máchova jezera přes Mšeno do cíle celé výpravy, do Mělníka.
Fotogalerie průběhu výpravy